نرم افزار CRM

تمامی کارهای مشتری و پرونده سازی مشتری و پیگیری و خدمات پس از فروش را یکپارچه با نرم افزار crm ما تجربه کنید.

نرم افزار crm چیست

نرم افزار crm مخفف مدیریت ارتباط با مشتریست و برای ارتباط راحتتر با مشتری ساخته شده.

شما در crm میتوانید مشتریان خود را ثبت. پیگیری های مشتری درج تا یادآوری شود و هر مرحله را ثبت کنید تا هم برای خود و هم برای دیگر نیرو ها راحتتر باشد که بدانند مشتری در چه وضعیتی هست.

 

با داشتن نرم افزار crm شما جدا از حذف خطای انسانی و از یاد رفتن پیگیری ها یک پرونده الکترونیکی مشتری نیز دارید که همه مذاکرات, فرصت های فروش, پیش فاکتور ها, تماس ها و حتی پیامک های مشتری دارید که با فیلتر های مجزا و پیشرفته برای دسترسی به آنها.

تقریبا تمامی شرکت های امروزی باید یک نرم افزار crm برای توسعه کار خود و ثبت وقایع و پیگیری مشتری داشته باشند و جزو الزامات میباشد.

crm جدا از پیگیری مشتری با دادن نمودارها و فعالیت های کارمندان به شما کمک میکند مشکلات و گیر های شرکت خود را یافت و روند شرکت خود را توسعه دهید.

همچنین با داشتن گردش کار در نرم افزار ما میتوانید بسیاری از کارها و پیگیری را اتصال بخش های شرکت خود را خودکار کنید . مثلا از پس تائید پیش فاکتور خودکار به فروش ارجاع داده شود تا محصول را برای مشتری اماده کند و همچنین پیامکی نیز به مشتری ارسال شود.

 

چرا نرم افزار crm آریا؟

crm آریا جدا از داشتن همه امکانات crm با طراحی نوین و به روز دارای اتوماسیون اداری یکپارچه نیز هست تا کلا چه موارد مشتری و چه موارد کارمندان از جمله گزارشات روزانه, مرخصی ها, ماموریت ها وظیفه ها  و حتی ورود و خروج ها و نامه نگاری ها را همه را یکجا و به صورت یکپارچه داشته باشید.

این به شما کمک میکند که نیاز به چندین نرم افزار جدا نداشته باشید و کل کار شرکت خود را متمرکز بر روی یک سیستم پیاده کنید و برای کارمندان شما نیز بسیار لذت بخش خواهد بود و نیاز به ورود به چندجا و یادگیری چند نرم افزار را نخواهند داشت.

جدا از موارد ذکر شده یک مزیت بزرگ نرم افزار crm آریا بومی بودن آن است که یعنی به دست خود گروه ما از 0 ساخته شده و فارسی سازی شده یک سورس خارجی نیست. مزیت های بومی بودن به شرح زیر است:

 1. قابلیت سفارشی سازی و کد نویسی دارد چون همه کد ها را خود نوشته و کار سختی برای ما نیست ولی عملا کد نویسی در نرم افزار سورس خارجی غیر ممکن است
 2. همه شرکت ها اخر امکاناتی نیاز دارند و شاید یکی از روند های کاریشان با Crm تفاوت داشته باشد و حتما نیاز به سفارشی سازی دارند که این فقط در نرم افزار بومی قابل اجراست
 3. سرعت بسیار بالاتر به دلیل اینکه کد های اضافی برای چند تاریخه بودن و چند زبانه بودن و بین المللی بودن در آن درج نشده و فقط برای ایرانیان عزیز ساخته شده - هر صفحه حداقل 3-4 ثانیه سریعتر لود میشود که بسیار مهم است در استفاده طولانی مدت.
 4. ارتباط ساده تر با نرم افزار های دیگر ایرانی از جمله پنل پیامک ها , voip ها و حسابداری ها.

 

شما با نرم افزار crm هم پیگیری ساده مشتری , درج همه مذاکرات , نامه نگاری ها , حذف فراموشی و خطای انسانی , پرونده کامل مشتری به صورت الکترونیک , نمودار های فروش و بازاریابی, پشتیبانی و خدمات پس از فروش را یکجا خواهید داشت و به رشد و افزایش فروش شرکت شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

جدا از این میزان فعالیت ها و کار کارکنان خود را نیز میتوانید برسی کنید.

برخی از امکانات crm آریا به شرح زیر است:

 1. سرنخ های فروش برای بازاریابی
 2. فرصت های فروش برای مشتری و پیگیری فروش کالا به مشتری
 3. نمودار ساز و فیلتر ساز تا بتوانید هر نموداری نیاز دارید بسازید
 4. پیش فاکتور و فاکتور با قابلیت خروجی با مهر و امضا و سربرگ شرکت
 5. قابلیت تائید پیش فاکتور و فاکتور توسط بخش مدیریت قبل از ارسال به مشتری
 6. پرونده الکترونیکی مشتری شامل تمامی تماس ها , پیامک ها, نامه نگاری ها, یادداشت ها , فاکتور و پیش فاکتور ها , اطلاعات کامل مشتری, فرصت فروش ها و غیره ...
 7. قابلیت فرم ساز برای اینکه بتوانید فرم هایی که شاید به صورت پیش فرض وجود ندارد را نیز بسازید.
 8. قابلیت گردش کار برای اینکه بتوانید مرحله بندی فرم ها را تعریف کنید و خود سامانه نیز هوشمند خودکار کارها را به کارمندان بسپارد و یا به مشتری یادآوری کند.
 9. مدیریت پروژه
 10. فیش های پرداختی
 11. قابلیت فروش قسطی کالا
 12. تعریف کالا و انبار
 13. تعریف خدمات دوره ای به مشتری
 14. اتصال به پنل پیامک و  voip و فکس
 15. تقویم کاری
 16. قابلیت خصوصی سازی
 17. نمودار فعالیت کاربران

 

امکانات بالا فقط برخی از امکانات crm بود و امکانات اتوماسیون اداری نیز ذکر نشد.

 

crm آریا با قیمتی ارزان و پشتیبانی قوی اماده خدمت رسانی به شماست