1. ماده اول: شرايط اوليه استفاده از خدمات
1.1. در زمان تکميل فرم عضويت آریا CRM، با تيک زدن بخش مربوط به قبول شرايط استفاده از خدمات نشان داده ايد که مفاد این توافقنامه بصورت کامل مطالعه و دریافت شده و تمامي موارد آن مورد قبول شماست. (تیک نزدن بخش مربوط به قبول شرایط ادامه ثبت نام را براي شما غیرممکن می سازد و نمي توانيد از آریا CRM استفاده کنيد. بنابراين استفاده از آریا CRM نشان مي دهد که شما شرايط و توافقهای استفاده از سيستم را قبول کرده ايد) و وب سایت ما می تواند در مراجع قضایی، صنفی و غیره به آن استناد نماید.

2. ماده دوم: تعاريف
2.1. حق اجرا: آریا CRM به عنوان يک خدمت در اختيار کاربران قرار داده مي شود و حق اجرا حق استفاده عملی و کاربردی از آن در محیط های رایانه‌ای نرم افزار است، از اين پس هر کجا در اين توافق‌نامه واژه خدمت آورده شده است منظور استفاده از نرم افزارآریا CRM است.
2.2. حساب کاربري: هر شخص حقيقي و يا حقوقي با تکميل فرم ثبت نام از طریق سايت https://ariacrm.com/ مي تواند براي خود يک حساب کاربري شامل یک شناسه و گذرواژه ايجاد کرده و از خدمت آریا CRM استفاده کند.
2.3. مشتري يا صاحب حساب يا شما: هر شخص حقيقي و يا حقوقي که در سایت https://ariacrm.com/ ثبت نام کرده است و از خدمت آریا CRM استفاده مي کند.

. ماده چهارم: استفاده از پکیج رایگان
4.1. مشتری در زمان ثبت نام می تواند پکیج رایگان آریا CRM را انتخاب نموده و از امکانات این پکیج تا زمانی که آریا CRM تصمیم به ارائه این خدمات بصورت رایگان داشته باشد استفاده نماید.
4.2. آریا CRM بصورت تلفنی و یا ایمیلی خدمات پشتیبانی به مشتریان پکیج های رایگان ارائه نمی کند و مشتریان پکیج های رایگان می توانند از امکاناتی که در قالب پکیج رایگان آریا CRM در اختیار آنها قرار داده شده است به همین شکلی که آریا CRM تعریف نموده است، استفاده کنند. پشتیبانی فقط از  طریق تیکت و تالار امکان پذیر هست.
4.3. آریا CRM این اختیار را دارد که امکانات و محدودیت های پکیج رایگان را کم و یا زیاد نموده و یا ارائه خدمات بصورت رایگان را کلا قطع نماید. بدیهی است که این تغییرات 30 روز پیش از اعمال، به مشتریان این پکیج ها از طریق آدرس ایمیلی که آنها به عنوان ایمیل کاربر در سیستم وارد نموده اند اعلام خواهد شد.
4.3.1. در صورتی که کاربر ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده باشد و یا ایمیل اعلام تغییرات را به هر دلیلی دریافت نکرده باشد و یا این ایمیل را مشاهده نکرده باشد، آریا CRM هیچگونه مسئولیتی در زمینه عدم دریافت ایمیل و پاک شدن اطلاعات مشتری نخواهد داشت.
4.4. درصورتی که آریا CRM تصمیم بگیرد پکیج رایگان به پکیج غیر رایگان تبدیل شود، مشتریانی که از این پکیج استفاده می کرده اند برای استفاده های پیشین خود نباید هزینه ای پرداخت نمایند و همچنین آنها متعهد به ادامه استفاده از آریا CRM نمی باشند.
4.5. در صورتی که هیچیک از کاربران مشتری طی مدت 45 روز متوالی وارد سیستم آریا CRM نشوند، حساب کاربری مشتری بدون اعلام اخطار و بصورت کامل و غیر قابل برگشت از روی سرورهای آریا CRM حذف شده و دیگر در دسترس نخواهند بود. و آریا CRM مسئولیتی در قبال حذف اطلاعات مشتری نخواهد داشت.
4.6. درصورتی که مشتری نیاز داشته باشد برای استفاده از امکانات بیشتر آریا CRM پکیج خود را به پکیج های غیر رایگان آریا CRM ارتقا دهد می تواند با خرید پکیج های بالاتر سطح خدمات خود را ارتقا دهد.

5. ماده پنجم: ارائه خدمات و استفاده از خدمات
شرایط و مقررات ايجاد حساب کاربری که توسط صاحب حساب در سايت https://ariacrm.com/ ايجاد می شود به شرح زیر است:
5.1. حساب کاربري بايد توسط يک شخص حقیقی ايجاد شود و ثبت نام با استفاده از ابزارهايي مانند نرم افزارهاي bots مجاز نمي باشد.
5.2. صاحب حساب و تمامي کاربران، مسئول حفاظت از امنيت حساب کاربري خود می باشند که شامل مواردي است مانند: “انتخاب گذرواژه اي که سايرين نتوانند حدس بزنند”، “تغيير گذرواژه درصورتيکه احساس کنند شخص ديگري گذرواژه آنها را مي داند”، “محرمانه نگهداشتن اطلاعات شناسه و گذرواژه”.
5.3. مسئوليت از دست رفتن و يا آسيب هاي احتمالي به اطلاعات مشتري كه به دليل کوتاهي در حفظ امنيت و محرمانه نگهداشتن اطلاعات شناسه و گذرواژه مشتري اتفاق افتاده، بر عهده مشتري است و مشتری می پذیرد که آریا CRM هيچ مسئوليتي دراين مورد ندارد. تشخصیص این موضوع با استفاده از لاگ ثبت شده در سیستم و بر عهده آریا CRM خواهد بود. توجه: لازم به ذكر است با توجه به نحوه رمز گذاري، دسترسي به گذرواژه مشتري از طرف هيچ كس حتي كاركنان آریا CRM امكان پذير نيست. براي رفع مشكلات و نگهداري از سيستم، مدير سيستم آریا CRM مي تواند با گذرواژه و شناسه خودش به تمامي حساب هاي كاربري وارد شود و مدير سيستم مشتري مي تواند از لاگ هايي كه به وي نمايش داده مي شود ورود مدیر سیستم آریا CRM را نيز مشاهده كند. مدیر سیستم آریا CRM در دو حالت وارد حساب مشتری می شود:
5.3.1. در مواردی که مشکلی برای مشتری در استفاده از خدمت بوجود آمده و رفع آن نیازمند ورود به حساب کاربری وی است. این موارد به درخواست مشتری انجام می شود.
5.3.2. در مواردی که در نتیجه ایجاد تغییری در ارائه خدمات چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری لازم باشد صحت کارکرد خدمات و نرم افزار از طریق ورود به حساب های کاربری کنترل شود.
5.4. در هنگام تمدید حساب توسط مشتری با توجه به اینکه ایشان قبلا از خدمات بهره برداری نموده و با ویژگی های آن آشنا است، این خرید مجدد مشمول ماده 37 قانون تجارت الکترونیک نمی شود.

6. ماده ششم: مسئوليت هاي آریا CRM در ارائه خدمات
6.1. سایت آریا CRM تمامي تلاش خود را در راستای ایجاد بستر پیوسته استفاده مشتریان از خدمات مصروف می دارد (با ضریب اطمینان 98% در ماه)، موارد خاص و استثنائات این تعهد عبارتند از:
• زمان هاي برنامه ريزي شده براي انجام فعاليت هاي نگهداري از سيستم كه حداقل از 24 ساعت قبل به مشتري اطلاع رساني خواهد شد.
• شرايط فورس ماژور مانند سيل، زلزله و….
6.2. سایت آریا CRM پشتیبانی لازم را بدون دریافت هزینه از طریق ایمیل به تمامي دارندگان حساب ارائه مي كند.
6.2.1. پشتیبانی شامل بروز آوری نرم افزار و پاسخ گویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می آید.
6.2.2. پشتیبانی شامل آموزش به کاربران جدید، ساخت گزارشات جدید، اضافه کردن فیلد و تنظیم منوهای انتخابی نمی شود.
6.2.3. با توجه به ماهیت پردازش ابری، کاربران نرم افزار CRM  همواره از آخرین نسخه نرم افزار استفاده خواهند کرد.
6.2.4. برای پاسخگویی به سوالات مشتریان و حل مشکلات احتمالی که ممکن است در حین استفاده از نرم افزار بوجود آید، کاربران آریا CRM می توانند سوالات و یا مشکلات خود را از طریق ایمیل info@ariacrm.com اعلام کرده تا تیم پشتیبانی حداکثر ظرف مدت 4 ساعت در ایام کاری (شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 و پنج شنبه 8:30 تا 13) برای پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات با آنها تماس برقرار کنند.
6.3. رعایت قوانين جمهوري اسلامي ايران در ارائه خدمات

 

قوانین مربوط به نسخه ultimate
جدا از موارد بالا موارد پایین نیز در مورد نسخه ultimate میبایست رعایت شوند
1. اگر مایل به سفارشی سازی سامانه هستید قبل از هرکاری میباست بک آپ و لیست فایل های تغییر یافته را در جایی نگه دارید تا در زمانی اتو اپدیت سفارشی سازی های شما از بین نرفته و بتوانید آنها را بازگردانید یا marge کنید.
2. نسخه به صورت نصف اپن سورس در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر سورس با تفاوت ناچیزی نسبت به دیگر سورس ها آپلود میشود تا تفاوت نسخه ها مشخص باشد
3. مسئولیت امن نگه داشتن سورس کد بر عهده شما میباشد و نرم افزار آریا در شورای عالی انفورماتیک به ثبت رسیده و هرگونه اشتراک گذاری یا اقدام به فروش به صورت عمدی یا غیر عمد(مثلا شخصی سورس کد شما را کپی کرده باشد) از این سورس کد پیگرد قانونی دارد
4. گروه آریا سی ار ام هیچگونه دسترسی به ادمین پنل و سورس کد شما نداشته و باید برای به روز رسانی یا مشاهده مشکل یا حتی در برخی موارد رفع آن اطلاعات سرور را در صورت تمایل در اختیار ما قرار دهید.
5. حفظ اطلاعات سامانه شما بر عهده شماست و پیشنهاد میشود به صورت روزانه یا هفتگی بک آپ کامل از دیتابیس و فلدر uploads بگیرید
6. در صورت زدن تیکت پشتیبانی چنانچه احساس میکنید اطلاعات ادمین یا سرور نیز نیاز هست این اطلاعات را نیز در اختیار ما قرار دهید (اگر تغییر نمیکند 1بار کافیست
7. با توجه به اینکه سورس کد شما روی سرور ما موجود نمیباشد احتمال دارد آپدیت نسخه های ultimate با توجه به تعداد زیاد مشتری 2 روز الی بیشتر تاخیر داشته باشد
8. پیشنهاد میشود چنانچه سامانه شما دسترسی به اینترنت دارد یک اکانت فول ادمین جدا برای پشتیبانی ایجاد کرده تا خدمات پشتیبانی از طریق آن و سریعتر انجام پذیرد
9.با توجه به اینکه اپدیت ها میتوانید هم در دیتابیس و هم در داخل فایل ها باشد اکانت ftp کافی نمیباشد
10. اپدیت ها توسط کارشناسان ما انجام گرفته و هیچگاه باعث از دست رفتن فایل ها و یا خرابی دائم سامانه شما نمیگردد چون با هرگونه اطلاعات وارده تداخل ندارد
11. اپدیت در نرم افزار های کنترل از راه دور مانند teamviewer - anydesk و غیره انجام نخواهد گرفت و دسترسی مستقیم و کامل به فایل ها و phpmyadmin دیتابیس را نیاز دارد
12. در صورت تغییر فایل ها به صورت دستی و خرابی سامانه گروه سی ار ام آریا مسئولیتی در قبال درست کردن آن نخواهد داشت
13. تغییر سرور و یا کانفیگ دوباره سرور هزینه جداگانه دارد و فقط بار اول آموزش و نصب رایگان میباشد

14. این نرم افزار 100% اپن سورس نبوده و سورس کد های مهم که اصولا ربطی با توسعه شخصی شما نداشته به صورت کد شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت
15. شما اجازه ندارید اگر مشکلی در سامانه پیدا کردید در دیگر سامانه ها از آن سو استفاده کنید
16. شما با خرید نسخه ultimate فقط مجاز به استفاده از آن در یک دامنه و ip هستید و فقط یک نسخه از نرم افزار ما خریده و صاحب امتیاز و مالک اصلی آن نیستید.
17. هرگونه فروش و یا در اختیار قرار دادن سورس کد به شرکت یا شخص دیگری به عمد یا غیر عمد مجاز نمیباشد.
18. در صورتی که هریک از موارد بالا نقض شد وب سایت ariacrm.com میتواند پشتیبانی شما را بسته و از به روز رسانی شما جلوگیری کند و حتی در موارد بزرگتر لایسنس استفاده شما از نرم افزار را باطل کند.