نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزاری هست که در نسخه های ویندوزی یا تحت وب ارائه میشود.
هدف آن نظم بخشی به کارهای شرکت میباشد و ثبت اطلاعات ورودی و خروجی شرکت, همچنین نرم افزار CRM برای چرخش کارها و انجام وظیفه ها و محول کردن کار به اشخاص نیز استفاده میشود.
هدف دیگر نرم افزار CRM افزایش فروش شرکت هست که با توجه به ابزاری که در اختیار شما قرار میدهد میتوانید اشخاصی که پنانیل خرید دارند را به مشتری تبدیل کرده و خطای انسانی و فراموشی کارها به حداقل میرسانید

بهترین CRM کدام است؟

فاکتور های زیادی برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM وجود دارد.
برای مثال شرکتی روی فروش خود تمرکز دارد و بعضی شرکت های دیگر روی پروژه ها و ثبت اطلاعات و شرکت های دیگر با تلفن زیاد و ثبت یادداشت ها و دیگر شرکت ها با نامه نگاری اداری بسیار و چرخش کار بین کارمندان. میتوان گفت بهترین نرم افزار CRM آن هست که بومی ساخته شده باشد و قابلیت توسعه داشته باشد تا مناسب با شرکت شما سفارشی سازی شود و نشد نداشته باشد. همچنین جدا از CRM اتوماسیون اداری نیز باشد

کارتابل چیست؟

کارتابل الکترونیک یا کارتابل کاری در سی ار ام به داشبورد کاربر گفته میشود که هر نرم افزار به نحوی آن را طراحی میکند. ویژگی بارز کارتابل باید ظاهر زیبا و آشفته نبودن آن با توجه به اطلاعات زیاد باشد. سادگی کارتابل اهمیت زیادی دارد و از نکات مهم دیگر باید چکیده از همه وظیفه های کاربر در همه قسمت ها در داخل کارتابل لیست شود تا کاربر با یک نگاه به کارتابل خود بتواند کلیه کارهای روزانه خود را مشاهده کند و در صفحه های مختلف دنبال آن نگردد. نرم افزار CRM آریا بهترین کارتابل را در بین CRM ها داراست.

اتوماسیون اداری چیست؟

اتوماسیون اداری بیشتر برای شرکت های بالای 10 نفر میباشد که نامه نگاری و ارتباطات شرکتی بیشتری دارد. اتوماسیون اداری با ابزار هایی که در اختیار شما قرار میدهد شما را قادر میسازد اول وظیفه های بین کارمندان را به خوبی مدیریت کنید و به آنها محول کرده و پیگیری کنید. جدا از آن با قابلیت هایی مانند نامه ساز و دفتر اندیکاتوری و امضای الکترونیک و تقویم کاری و مدیریت جلسه ها و فکس و ایمیل و تلفن هوشمند باعث خواهد شد همه کارهای شما خیلی سریعتر و با طبقه بندی و مرتب انجام شود.

نرم افزار دبیرخانه چیست؟

دبیرخانه یا نرم افزار دبیرخانه یکی از قسمت های اتوماسیون اداری کامل میباشد که به شما کمک میکند نامه های ورودی و خروجی شرکت را با ابزارهایی مانند ایمیل داخلی, فکس الکترونیک, امضای الکترونیک, مهر زدن پای نامه خودکار سریعتر و مرتب تر ارسال و یا دریافت کنید. بدین صورت که هنگام آمدن از طریق فکس خود نرم افزار دبیرخانه آن را دریافت و نشان بخش اداری خواهد داد و با چند کلیک ساده میتواند برای افراد لازم لیست شود برای نمایش و همچنین ثبت شود در دفتر اندیکاتور

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

CRM مخفف customer relation managment یا همان مدیریت ارتباط با مشتری هست که اکنون با نام مخفف آن شناخته شده و اصولا در تمامی شرکت های بزرگ و کوچک درحال استفاده هست. از همین رو آریا تصمیم گرفت تا هزینه آن را بشدت پایین آورده و بتواند به همه شرکت های ایرانی نرم افزاری سبک و بهینه ارائه دهد تا نظم کاری با مدیریت ارتباط با مشتری برقرار شده و فروش خود را افزایش دهید.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه؟

مدیریت پروژه ها با متد های مختلف و راهکار های مختلفی در بازار موجود میباشد. یکی از محبوبترین های آن ماکروسافت میباشد که البته به دلیل قدمتش طرفدار زیادی دارد و در اصل نوع کار آن منسوخ و قدیمی و ظاهر زشت و سختی دارد و برای مدیران با یک نگاه قابل فهم نمیباشد. CRM آریا با بهره گیری از آخرین متد مدیریت پروژه با قابلیت کشیدن و رها کردن موس ساخته و صفحه نمایش کلی که هم به کارکنان با مدیریت پروزه هم به مدیریت کمک بسیاری برای کار با آن و نمایش کلی ایراد ها و درصد پیشرفت میکند.