نمایش مدرن سرنخ های فروش در نسخه 6.8 نرم افزار آریا crm

در نسخه جدید نمایش مدرن سرنخ های فروش در نسخه 6.8 نرم افزار آریا crm

را تجربه خواهید کرد همراه با چندین ماژول دیگر که به شما کمک میکنند افزایش فروش داشته باشید.

از جمله میتوان به ماژول فرصت های فروش اشاره کرد که میتوانید هر فرصت فروشی برای مخاطبین و یا سازمان های شما پیش آمد ثبت کرده و وقایع اتفاق افتاده را در آن درج و تاریخ پیگیری بعدی را مشخص کنید تا همیشه در زمان معقول دوباره پیگیری لازم را برای فروش به مشتری داشته باشید.

سرنخ های فروش برای افزایش فروش شرکت

همچنین اکنون سرنخ های فروش که مشتریان تازه حساب میشوند دارای ظاهر جدید شده و از لیست قدیمی جدولی خارج شده و بر اساس دسته بندی نمایش میدهد که هر نیرو فروش بداند که مشتریانی که وضعیتشان مشخص نیس را پیگیری کند . همچنین اینکار کار را برای مدیران شرکت راحت کرده تا با یک نگاه کلیه سرنخ های هر شخص را مشاهده و بدانند کدامین کارمند سرنخ های بلاتکلیف بیشتری دارد و چرا دلیل شکست خوردن در فروش به مشتریان اغلب چه بوده است.

بلوک بندی فیلد ها

اکنون میتوانید فیلد های هر فرم خود را در دو یا چندین بلوک پخش کنید مانند اطلاعات اصلی – اطلاعات ادرس – اطلاعات تخصصی تا کار بر روی پر کردن فرم ها و یا دیدن آن راحتتر و جذاب تر باشد.

همچنین میتوانید در وضعیت های خاص که خود تعریف میکنید بلوک فیلدی را مخفی کنید که مثلا اگر محصول شما کامپیوتر بود فیلد های مربوط به کامپیوتر نمایش داده شود و اگر موبایل بود فیلد های مربوط به موبایل. که در تمامی ماژول ها و فرم ها این امر صدق میکند.

 

آخرین ویرایش فرم ها

اکنون هر تغییری در هر رکوردی دهید حتی اگر یادداشتی برای مخاطبی بگذارید تاریخ آخرین ویرایش آن مخاطب تغییر کرده و کار را برای مشاهده راحتتر تغییرات روز و اخیر راحتتر میکند.

همچنین به نیرو های شما کمک میکند بسیار راحتتر رکورد هایی که اخیرا تغییر داده اند را پیدا و اگر تغییر دوباره ای لازم داشت انجام دهند.

همچنین قابلیت فیلتر بر اساس آخرین ویرایش هر فرم نیز اکنون وجود دارد

اتصال بین ماژول ها

اکنون میتوانید تمامی فرم های  خود را به هم یا به چندین فرم دیگر وصل کنید و آن رکورد ها را فراخوانی کنید.

مثلا میخواهید فرم تامین کننده ای داشته باشید که بتوانید انتخاب کنید هر محصول را کدام تامین کننده تائین میکنند

اکنون با این ماژول اتصال ماژول ها میتوانید خیلی راحت ایندو رو بهم وصل کرده و هربار محصولی میسازید انتخاب کنید مربوط به کدام تامین کننده بوده همچنین این ارتباط میتواند دو طرفه باشد و زمانی که به تامین کننده مراجعه میکنید ببینید که چند محصول به این تامین کننده وصل شده است.

این ماژول نیز در تمامی فرم ها اکنون کار میکند و محدودیتی ندارد.

تغییرات کلی crm را میتوانید در به روز رسانی های نرم افزار crm مشاهده کنید