اسکریپت پرتال مشتریان رایگان

با اسکریپت پرتال مشتریان رایگان و نسخه تجاری شما قادر خواهید بود با تیک زدن و یک تاریخ برای سازمان ها و مخاطبین خود اکانت بسازید تا به پرتال مشتریان متصل شوند.

در پرتال مشتریان امکاناتی نظیر تیکت پشتیبانی, فاکتور ها و پیش فاکتور ها که با فاکتور ساز آنلاین طراحی شده, اتفاقات مهم پروژه و آخرین تغییرات و امکان پرداخت آنلاین و امکانات ریز دیگری وجود دارد.

امکاناتی که در بالا ذکر شد توسط مدیریت سامانه قابل فعال/غیر فعال سازی میباشند تا همانگونه که شما میخواهید کاربران پرتال مشتریان را مشاهده کنند.

همچنین این پرتال به شدت ایمن شده و اجازه نخواهد داد از اطلاعات ثبت شده شرکت شما سواستفاده شود.

ولی برای پشتیبانی مشتری و اینکه بتوانند مشکلات یا سوالات خود را تیکت کرده و کارمندان شما در سامانه خود مشاهده کنند امکانی بسیار فوق العاده میباشد.

همچنین برخی شرکت های برای پشتیبانی محصولات و حتی گارانتی و به عنوان خدمات پس از فروش از پرتال مشتریان انحصاری نرم افزار CRM آریا استفاده میکنند.

همانطور که در بالا ذکر شده شما برای ساخت یوزر و رمز مشتری که میتواند به صورت ایمیل یا پیامک به ایشان ارسال شود تاریخی انتخاب میکنید.

و کاربر فقط طی زمان تاریخ انتخاب شده(مدت پشتیبانی) قادر خواهد بود از شناسه و رمز خود برای ورود به پرتال مشتریان و امکاناتی که در آنجاست استفاده کند و پس از آن نیاز به تمدید و دوباره فعال شدن دارد.

با پرتال مشتریان نرم افزار crm آریا شما میتوانید به راحتی خدمات پس از فروشی نوین و راحت برای کاربران خود ارائه کرده و همه صحبت ها, تیکت ها,فاکتور و پیش فاکتور های مشتری را طبقه بندی شده  به ایشان نشان دهید و شمارا از پشتیبانی تلفنی بی نیاز میسازد.